Zahrada s 5 posezeními

Jsem velký příznivec života na zahradě, od rána do večera, od jara do podzimu. Tím myslím, když se na zahradě posedí ( sám, s přáteli, na sluníčku, ve stínu), poleží v altánu po dobrém nedělním obědě, večer se ogriluje maso na terase,.....Prostě když se může maximálně využívat té radosti, že máme zahradu.

Já sama mám na své zahradě i kancelář. Tedy přesněji řečeno můj pracovní stůl je na lodžii, kam neprší a která je v druhém patře a tak se mohu při práci kochat pohledem do korun stromů.Tuto vzdušnou kancelář využívám od jara do podzimu a lituji všechny nešťastníky v klimatizovaných budovách.

Toužím ještě po zimní zahradě, ale bohužel náš dům tuto praktickou přístavbu neumožňuje.

Byla jsem ale oslovena majiteli zahrady, kde bylo možné uskutečnit vše - posezení ve stínu, na sluníčku, pod pergolou, u ohniště a navíc ještě v mé vytoužené zimní zahradě.Do zahrady jsem umístila ještě kryté stání pro auto, které zároveň slouží jako zpevněná plocha pro přípravu dříví, dřevník, zahradní domek a zeleninové záhony.Samozřejmě také pobytový trávník pro hry dětí a záhony s keři a trvalkami, aby se zahrada proměňovala v průběhu roku.

A kolik že tato zahrada má čtverečních metrů? Přibližně 350, delší strana zahrady je dlouhá 29 metrů, kratší 24 metrů, veranda je velká 4 x 8 metrů.

Plán nového řešení